Inimestel, kes töötavad ohtlikel ametikohtadel, mis on seotud kõrgustega, on nüüd võimalus kasutada oma töös seadet, mis vähendab turvariske ja ohtu inimelule. Droonid pääsevad ligi kohtadesse, kuhu inimesel on raske pääseda. Õhust inspekteerimiseks ja kontrolliks on droon asendamatu abimees vaid murdosa riski ja kulunumbritega. Ükskõik, kas asjaolud puudutavad otsepilti või mitte, on droone kasutades otsekulud ikkagi kordades väiksemad kui helikopterite või professionaalsete mägironijate teenuseid kasutades.

Droonid on muutunud asendamatuks seadmeteks, mis võivad kontrollida erinevate taristute, elektriliinide, tuulikute ja tööstusparkide töökorda. Olgu see topograafia või termograafia, geoloogilised uuringud või industriaalsed tehnopargid – droone kasutatakse üha enam erinevate keskondade andmete analüüsiks ja pole oluline, kas see materjal on tehtud HD, 4K või termokaamera abil.

Droone saab panna lendama ettemääratud marsruudil planeeritud lendudeks pideva järelvalve jaoks või ka välja lendama hädaolukordade puhul. Droonid pakuvad tuge erinevate tööstusharude vajaduste lahendamise puhul.

Kontakteeruge meiega aadressil info@drooniteenused.ee